Pakalpojumi

Individuāla pieeja, radošums un labas idejas kopā ar profesionalitāti un atbildību

Sākot ar aviobiļešu un viesnīcu rezervāciju un beidzot ar individuāli izplānotiem darījuma braucieniem  – mūsu komanda rūpīgi izzinās Jūsu uzņēmuma vajadzības un piedāvās vispiemērotākos risinājumus.

Darījuma braucieni

Korporatīvie pasākumi

Konsultācijas

Darījuma braucieni

Ņemot vērā to, ka jebkurš uzņēmums vai iestāde vēlas maksimāli efektīvi un izdevīgi izmantot komandējumiem un darījuma braucieniem atvēlētos finanšu līdzekļus, vienlaicīgi maksimāli samazinot darbinieku komandējumā un darījumā braucienā pavadīto laiku, Fidelior Travel korporatīvajiem klientiem piedāvā uzlabot esošo komandējumu un darījumu braucienu organizēšanas kārtību-procedūru, iepriekš rūpīgi izvērtējot to specifiku.

Uzticot Fidelior Travel darījuma braucienu organizēšanu, uzņēmums iegūst profesionāļu sniegtos pakalpojumus, kuri izprot un novērtē klienta vēlmes, un piedāvā vispiemērotākos risinājumus.

Naktsmītnes

Mūsu komanda Jums atradīs un ieteiks labākos un piemērotākos naktsmītnes variantus, neaizmirstot iekļauties Jūsu noteiktā budžeta ietvaros. Tā būs ar labāko cenu, kvalitāti un atrašanos vietu.

Transporta biļetes

Komanda palīdzēs arī iegādāties jebkuras transporta biļetes. Izplānot izdevīgāko maršrutu un rezervēt lidmašīnas, autobusu, vilcienu un prāmju biļetes.

Autonoma

Komanda palīdzēs izvēlēties un rezervēt auto Jūsu galamērķī. Autonomas pakalpojumus būs iespēja saņemt jau lidostā vai jebkurā citā Jūsu izvēlētajā vietā.

Apdrošināšana

Lai Jūsu savā komandējā lieki nesatrauktos par ārkārtas situācijām un to saistītajām izmaksām, piedāvājam noformēt arī ceļojuma apdrošināšanu, lai varat mierīgi sagatavoties dienas plāniem.

Vīzas

Dodoties ārpus Eiropas Savienības robežām, ir valstis kur ir nepieciešamas vīzas, lai iebruaktu valstī. Mūsu komanda ietaupīs Jūsu laiku uz robežas, jo jau iepriekš būs noformējusi nepieciešamo vīzu.

Transfērs

Ne vienmēr komandējumā uz noteikti galamērķi var nokļūt ar sabiedrisko transportu. Mēs Jums varam piedāvāt privāta transfera pakalpojumus Jūsu izvēlētajā galamērķi.

Korporatīvie pasākumi

Starptautiska mēroga konferenču un izstāžu apmeklēšana noteikti var iedvesmot paskatīties uz darba lietām no cita skatpunkta. Mēs sarūpēsim Jums ieejas biļetes un naktsmītnes, kā arī parūpēsimies par ērtu nokļūšanu pasākuma norises vietā.

Ja vēlaties papildināt savas zināšanas kādā starptautiskā konferencē, droši raksti mums, mūsu komanda palīdzēs Jums pieteikt dalību konferencē un parūpēsimies par nokļūšanu.

Konsultācijas

Rūpīga darījuma brauciena plānošana un izdevīgākā maršruta izstrāde – mēs esam gatavi dot savas zināšanas Jums gan pirms došanās ceļā, gan brauciena laikā.

Darījuma brauciena plānošana

Zinam cik daudz laika aizņem darījuma braucienu plānošana, mēs piemēklēsim Jums izdevīgākos lidojuma laikus, rezervēsim viesnīcas ērtā vietā.

Izdevīgākā maršruta izstrāde

Parūpēsimies par to, lai Jūsu brauciena maršruts būtu pārdomāts no laika plānojuma viedokļa un braucienam atvēlēto laiku Tu varētu izmantot maksimāli lietderīgi. Ieteiksim arī kādus tūrisma objektus ir vērts apskatīt tuvumā.

Sazinieties ar mums